Rreth Nesh - Jiangsu Julong CNC Machine Tool Co, Ltd

Rreth nesh

Profili i kompanisë:

     Jiangsu Julong CNC Machine Tool Co, Ltd.Is ndodhet në "duart e qethur dhe makine kanate", Nantong hai 'një LIBAO e specializuar në prodhimin e makinës prerje, lakimi makine, makine kodrina, çeliku prerje Machine (bar prerje Machine), makinë hidraulike, uncoiling leveling linjë. Seri e kompanisë së produkteve, struktura kompakte, saktësi të lartë, të lehtë për të vepruar, punë të qëndrueshme, të sigurta dhe të besueshme, e përdorur gjerësisht në kodrina çeliku, makina avion, anije, kapacitet, orkestrim, produktet e çelik dhe industri të tjera.
     Kompania ka një forcë të fuqishme teknike dhe pajisje të përparuara të përpunimit, prodhimit dhe testimin e pajisjeve të plotë, produkteve duke përdorur prodhimin Standardet Kombëtare. Gjatë viteve, ka qenë e angazhuar për falsifikim kërkime mjet makine dhe zhvillimit, një shumëllojshmëri të produktit oversize ka lindur këtu, në të njëjtin ballë të industrisë. makinë hidraulike qethur, Bending makine, futja e Gjermanisë teknologjisë, projektimin dhe prodhimin e futjes rul makinë universale të teknologjisë japoneze, e gjithë performanca makinë ka arritur nivelin më të avancuara ndërkombëtare, në vitet e fundit, kompania ka zhvilluar një seri të produkteve CNC, tona produktet e shesin edhe në të gjithë vendin eksportohen edhe në Azinë lindore, Evropë dhe Shtetet e Bashkuara dhe në Lindjen e Mesme, ka kohë që janë favorizuar nga lëvdata biznesmenët vendas dhe të huaj.
     Ne mirëpresim sinqerisht udhëzimin e dritës së jashtme dhe të brendshme të dëmit komerciale pesë, krejt zhvillimin e mësimit, posaçërisht ne ju ofrojmë produkt me cilësi më të lartë dhe të shërbimit. Le t'i ofrojmë mat sinqertë bashku, përmbahen nga prestigji, gjithmonë të "cilësisë së parë, konsumatori është i lartë" ngrejë foto, të marrë Vellai i Madh formë paradhënie, të zhvillimit të përbashkët. Një bashkëpunim, miku i përjetshëm!

3ef4a3d9-5b2f-4242-94e4-ca56a98e8ddd2