За нас - Jiangsu Julong CNC машина Алатка за копродукции, ООД

за нас

Профил на компанијата:

     Jiangsu Julong CNC машина Алатка за копродукции, Ltd.Is наоѓа во "рацете на сечење и виткање машина", Nantong хаи "на libao специјализирани во производството на сечење машина, машина, тркалање машина, машина за сечење челик (бар сечење машина) виткање, хидраулична машина, uncoiling израмнување линија. серија на производи, компактна структура, висока прецизност, лесен за ракување, стабилна работа, безбеден и сигурен, компанијата е широко се користи во челик тркалање, автомобили авиони, бродови, капацитет, инструментација, производи од нерѓосувачки челик и други индустрии.
     Компанијата има силна техничка сила и напредна опрема за обработка, производство и тестирање на опрема заврши, производи со производство национални стандарди. Со текот на годините, е посветена на фалсификување машина алатка за истражување и развој, различни прекумерно производ е роден тука, во истата индустрија редови. Хидраулични сечење машина, виткање машина, воведување на германски технологија, дизајн и производство на воведувањето на ролери универзална машина на јапонската технологија, целата машина перформанси постигнат на меѓународната напредно ниво, во последните неколку години, компанијата разви серии на ЦПУ производи, нашите производи се продаваат добро во целата земја и се извезуваат во Југоисточна Азија, Европа и САД и на Блискиот Исток, одамна е фаворизирана од страна на пофалба на домашни и странски бизнисмени.
     Искрено се добредојдени водство на странски и домашни штета комерцијални светлина пет, заедно развој на лекција, посебно ќе се обезбедат повеќето висок квалитет на производот и услугата. Дозволете ни нудат искрена МАТ заедно, се придржуваат на престиж, секогаш се "квалитетот прва, клиентот е врховен" да се подигне на сликата, да ги преземе постариот брат форма однапред, заеднички развој. Еден соработка, вечен пријател!

3ef4a3d9-5b2f-4242-94e4-ca56a98e8ddd2